Vůz mezinárodní autodopravy GELUR na cestě

Mezinárodní autodoprava

Plachtové soupravy

Pro převoz nákladu jež není citlivý na okolní teplotu, Vám poskytneme plošinové soupravy Schwarzmüller. Jedná se o klasické návěsy s nezávisle stahovatelnou plachtou. Provozujeme vozy v provedení bez bočnic i s bočnicemi.

Jeden z plachtových návěsů společnosti GELUR

Autodoprava používá návěsy Schwarzmüller především pro jejich nižší vlastní hmotnost a vyšší užitečnou hmotnost.

Plachtové návěsy, které Vám nabízíme, mohou přepravit až 26 tun nákladu. Objem nákladu se může pohybovat v rozmezí 80 - 120 m³. Pro kamionovou přepravu zboží používáme vozy s jednoduchou, ale i s dvojitou variabilní podlahou. Naše vozy jsou schopny pojmout až 78 palet EURO.

2005 © GELUR, spol. s r. o.
Výměna zpětných odkazů
CARL - tvorba webových stránek
Link to Czech version of the pages Link to English version of the web pages Chladírenské soupravy Cisternové soupravy Plachtové soupravy Dodávkové vozidlo Poptávka Kontakty Proč GELUR
  Parkovací místa  
V areálu provozovny autodopravy nabízíme možnost dluhodobého i krátkodobého parkování nákladních vozidel a autobusů. Parkování je zajištěno v areálu ve Vizovicích. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo použijte poptávkový formulář.
  Režim ADR  
GELUR, spol. s r. o., mezinárodní autodoprava, pro Vás zajistí i přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Zajistíme přepravu pohonných hmot (třída 3) a radioktivního materiálu (třída 7).
  TRUCK Help  
Podporujeme tuto nadaci, jejímž cílem je pomoc dětem pozůstalým po obětech nehod řidičů - profesionálů při výkonu povolání.
  Člen ČESMAD  
GELUR, spol. s r. o., je od roku 1990 členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD. Jednatel autodopravy je členem sekce Transfrigoroute.