Vůz mezinárodní autodopravy GELUR na cestě

Mezinárodní autodoprava

Poptávka

Mezi jednotlivými poli formuláře se pohybujte pomocí myši nebo klávesy Tab.
Požadavek.
(jestliže poptáváte informace o přepravě zboží, nezapomeňte uvést základní údaje: místo a datum nakládky a místo a datum vykládky, druh zboží)

Jméno a příjmení:
Název firmy:
Telefon:
E-mail:
 
Před odesláním prosím zkontrolujte správnost údajů.
 

Link to Czech version of the pages Link to English version of the web pages Chladírenské soupravy Cisternové soupravy Plachtové soupravy Dodávkové vozidlo Poptávka Kontakty Proč GELUR
  Parkovací místa  
V areálu provozovny autodopravy nabízíme možnost dluhodobého i krátkodobého parkování nákladních vozidel a autobusů. Parkování je zajištěno v areálu ve Vizovicích. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo použijte poptávkový formulář.
  Režim ADR  
GELUR, spol. s r. o., mezinárodní autodoprava, pro Vás zajistí i přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Zajistíme přepravu pohonných hmot (třída 3) a radioktivního materiálu (třída 7).
  TRUCK Help  
Podporujeme tuto nadaci, jejímž cílem je pomoc dětem pozůstalým po obětech nehod řidičů - profesionálů při výkonu povolání.
  Člen ČESMAD  
GELUR, spol. s r. o., je od roku 1990 členem sdružení automobilových dopravců ČESMAD. Jednatel autodopravy je členem sekce Transfrigoroute.